CROWN ПРСТЕН

ден 2,000.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 0.5cm ширина

код: 04X15-00302 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CROWN ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *