Попуст!

CROWN БЕЛЕГЗИЈА

Original price was: ден 3,950.00.Current price is: ден 3,160.00.

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 6.5cm x 5.3cm

код: 02X15-00327 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CROWN БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *