Попуст!

CROCHET ОБЕТКИ

Original price was: ден 3,100.00.Current price is: ден 2,480.00.

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 2cm и 3cm елементи

код: 03L15-01362 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CROCHET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *