CROCHET ОБЕТКИ

ден 3,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 3.2cm дијаметар + 3cm елемент

код: 03L15-01349 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CROCHET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *