Попуст!

CROCHET ОБЕТКИ

Original price was: ден 2,750.00.Current price is: ден 2,200.00.

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 3.2cm дијаметар + 3cm елемент

код: 03L15-01347 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CROCHET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *