Попуст!

CROCHET ОБЕТКИ

ден 2,200.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 2.4cm дијаметар + 2cm елемент

код: 03L15-01346 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CROCHET ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *