CROCHET ЛАНЧЕ

ден 2,750.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 80cm должина / 3cm и 2cm елементи

код: 01L15-01557 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CROCHET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *