CROCHET ЛАНЧЕ

ден 4,650.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток / 2cm елементи

код: 01L15-01545 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CROCHET ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *