Попуст!

CROCHET БЕЛЕГЗИЈА

ден 1,600.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток / 0.7cm елементи

код: 02L15-01419 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CROCHET БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *