COUTURE БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,150.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцени камења – Оникс и Тиркиз

код: 02X05-02136 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COUTURE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.