COSMIC ПРСТЕН

ден 2,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 0.7cm елемент

код: 04L05-00617 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COSMIC ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *