COSMIC ЛАНЧЕ

ден 3,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 46cm и 43cm должина и 3cm продолжеток / 1cm и 0.8cm x 1cm елемент

код: 01L05-01582 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COSMIC ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *