COSMIC ЛАНЧЕ

ден 2,700.00

Материјал: сребро 925 родирано и бисер
Димензија: 40cm должина и 3cm продолжеток

код: 01L01-03496 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COSMIC ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *