COSMIC ЛАНЧЕ

ден 2,700.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 42cm должина и 3.5cm продолжеток

1 на залиха

код: 01L05-01588 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COSMIC ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *