COSMIC БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,200.00

Материјал: сребро 925 родирано и бисер
Димензија: 17cm должина и 3cm продолжеток

код: 02L01-03442 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COSMIC БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *