COSMIC БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,450.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 16cm должина и 3.5cm продолжеток

код: 02L05-01179 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COSMIC БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *