COSMIC БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 6cm дијаметар

код: 02L05-01176 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COSMIC БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *