Попуст!

CLIP ПРСТЕН

Original price was: ден 1,750.00.Current price is: ден 1,400.00.

Материјал: месинг со розе позлата и кристал
Димензија: 1cm ширина

код: 04L15-00403 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CLIP ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *