CLIP ОБЕТКИ

ден 1,800.00

Материјал: месинг
Димензија: 0.8cm x 1.8cm и 1cm x 2.3cm

код: 03L15-01006 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CLIP ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.