CLIP БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 16cm должина и 3.5cm продолжеток / 1.7cm x 0.8cm елемент

код: 02L15-01445 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CLIP БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *