CHICAGO ЧАСОВНИК

ден 4,200.00

Материјал: куќиште од метал и stainless steel мрежасто ремче со розе позлата
Димензија: 3.6cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11L05-00532 Категорија: Ознака:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHICAGO ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.