CHARMING CLIP БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,500.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 5.8cm дијаметар

код: 02L15-01259 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHARMING CLIP БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.