CHAKRA ОБЕТКИ

ден 1,400.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 1.3cm елемент

код: 03L15-01014 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHAKRA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.