CHAKRA ОБЕТКИ

ден 3,100.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 2.4cm, 2cm и 1.3cm елементи

код: 03L15-01022 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHAKRA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.