CHAKRA ОБЕТКИ

ден 2,400.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 2.3cm дијаметар на круг / 2cm елемент

код: 03L15-01018 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHAKRA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.