CHAKRA ЛАНЧЕ

ден 3,100.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 45cm и 48cm должина и 5cm продолжеток / 1.3cm x 2cm и 2cm елементи

код: 01L15-01245 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHAKRA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.