CHAKRA ЛАНЧЕ

ден 3,250.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 42cm должина и 5cm продолжеток / 0.5cm x 1.3cm елементи

код: 01L15-01252 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHAKRA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.