CHAKRA ЛАНЧЕ

ден 2,700.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 85cm должина / 2.4cm, 2cm и 1.3cm елементи

код: 01L15-01251 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHAKRA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.