CHAKRA ЛАНЧЕ

ден 2,000.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток / 2.4cm елемент

код: 01L15-01247 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHAKRA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.