CHAKRA БЕЛЕГЗИЈА

ден 1,800.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток / 2cm елемент

код: 02L15-01157 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CHAKRA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.