Попуст!

HOROSCOPE ЛАНЧЕ

Original price was: ден 2,900.00.Current price is: ден 2,320.00.

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 40cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03020 Категории: , ,

Дополнителни информации

Хороскопски Знак

Овен, Бик, Близнаци, Рак, Лав, Девица, Вага, Шкорпија, Стрелец, Јарец, Водолија, Риби

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HOROSCOPE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *