Попуст!

CAPITAL ЧАСОВНИК

ден 6,150.00

Материјал: stainless steel со розе позлата
Димензија: 4.1cm дијаметар
Водоотпорност: 5 ATM

1 на залиха

код: 11X05-00413 Категории: , Ознака:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CAPITAL ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.