Попуст!

CANDY CANDY ЛАНЧЕ

ден 3,680.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 60cm должина и 5cm продолжеток / 0.9 x 1.3cm и 4.5 х 7cm елементи

Нема на залиха

код: 01X05-01974 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANDY CANDY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.