Попуст!

CANDY CANDY БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,080.00

Материјал: врвка, месинг и полудрагоцен камен
Димензија: должината се подесува / 3.45cm х 2.42 елемент

1 на залиха

код: 02X15-00070 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANDY CANDY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *