CANDY BIS ПРСТЕН

ден 2,200.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 0.8cm x 0.8cm x 0.6cm елемент

код: 04L15-00585 Категории: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANDY BIS ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *