CANDY BIS ОБЕТКИ

ден 2,200.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 0.8cm x 0.8cm x 0.6cm

код: 03L15-01466 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANDY BIS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *