CANDY BIS БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,900.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 0.8cm x 0.8cm x 0.6cm елементи

код: 02L15-01484 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANDY BIS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *