CANDY БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,700.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 6cm дијаметар / 0.8cm x 0.8cm x 0.6cm кристали

код: 02L15-01304 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANDY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *