CANDY ОБЕТКИ

ден 2,450.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 1.5cm дијаметар / 0.8cm x 0.8cm x 0.6cm елемент

код: 03L15-01198 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANDY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.