CANDY ЛАНЧЕ

ден 2,100.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 43cm должина и 5cm продолжеток / 0.8cm x 0.8cm x 0.6cm елемент

код: 01L15-01407 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CANDY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.