Попуст!

CAMELLIA ЧАСОВНИК

ден 5,320.00

Материјал: stainless steel куќиште со розе позлата и ремче од еко кожа
Димензија: 3.8cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11X65-00257 Категории: , Ознака:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CAMELLIA ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *