Попуст!

BYZANCE ОБЕТКИ

ден 2,870.00

Материјал: месинг со жолта позлата и полудрагоцен камен
Димензија: 1.3cm, 1.7cm и 2.4cm елементи

код: 03X15-00385 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BYZANCE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *