BYZANCE ОБЕТКИ

ден 2,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата и полудрагоцен камен
Димензија: 1.7cm елементи

код: 03X15-00384 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BYZANCE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *