BYZANCE ЛАНЧЕ

ден 3,100.00

Материјал: месинг со жолта позлата и полудрагоцен камен
Димензија: 85cm должина и 5cm продолжеток / 1.3cm и 3.5cm елементи

код: 01X15-00254 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BYZANCE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.