BYZANCE ЛАНЧЕ

ден 3,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата и полудрагоцен камен
Димензија: 50cm должина и 5cm продолжеток / 3.5cm и 1.7cm елементи

код: 01X15-00257 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BYZANCE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.