BYZANCE БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,450.00

Материјал: месинг со жолта позлата и полудрагоцен камен
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток / 1cm и 1.7cm елементи

код: 02X15-00267 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BYZANCE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.