Попуст!

BUTTERFLY ЧАСОВНИК

ден 2,080.00

Материјал: куќиште од метал со розе позлата и силиконско ремче
Димензија: 3.6cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L75-00306 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BUTTERFLY ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.