Попуст!

BUTTERFLY ЛАНЧЕ

ден 2,400.00

Материјал: врвка и елемент од stainless steel со розе позлата, кристали и бисер
Димензија: 42cm должина и 5cm продолжеток / 2.2 x 2cm елемент

1 на залиха

код: 01L27-00689 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BUTTERFLY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.