Попуст!

BROOKLYN ЧАСОВНИК

ден 7,420.00

Материјал: stainless steel со розе позлата
Димензија: 3.9cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11X03-00586 Категории: , Ознака:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BROOKLYN ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.