BREEZY ЧАСОВНИК

ден 5,200.00

Материјал: метал со розе позлата
Димензија: 3.4cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L75-00336 Категорија:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BREEZY ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *